GTWb_top GTWb_top
wtorek, 13 listopada 2007

Działo Piaru zauważyło, że w ciągu pierwszy 8 dni istnienia nasz blog został wyświetlony ponad 1000 razy (słownie: jeden tysiąc).Dodatkowo liczba członków Grupy Trzymającej Warszawskie blogi niebezpiecznie zbliża się do 20.

Ciągle mamy też małe kłopoty z tożsamością, ale pracujemy nad tym.


Have fun!

niedziela, 11 listopada 2007
Billboard został wybrany tematem pierwszej Akcji GTWb.
Gratulacje dla pomysłodawcy - Arturze :)
Czas udać się w teren w poszukiwaniu natchnienia, aby 20 listopada zaprezentować na blogach owoce swojej pracy.
Have fun - jak to mówią francuzi;))
Ofiary psychopatycznych morderców w przestrzeni miejskiej. (9) 37%
37%
Strefa sacrum w mym mieście. (0) 0%
0%
ZIMA WCIĄŻ TRZYMA. (1) 4%
4%
Uwaga ! Remont ! (2) 8%
8%
Massssakra! (0) 0%
0%
Uliczna moda (2) 8%
8%
Graffiti te piękne i brzydkie. (3) 12%
12%
Tunel (3) 12%
12%
Syrenka (2) 8%
8%
Białe, szare, kolorowe (2) 8%
8%
sobota, 10 listopada 2007
Precyzyjnie rzecz ujmując pozostał Ci jeszcze tylko jeden wieczór by zagłosować nad tematem pierwszej Akcji GTWb. Głosuje się na Forum. Pamiętaj, Twój głos może być na wagę kawy lub roweru!

Jeśli nie wiesz o co chodzi, sprawdź w "o co cho?".

Have fun!
Trochę było ostatnio pytań i wątliwości odnośnie działania i przynależnosci do GTWb. Nachnęło mnie to do utworzenia wątku Pytania i Odpowiedzi. Jest on stworzony po to, by kolejni "pytacze" nie musieli zadawać po raz kolejny tego samego pytania. Zaraz podlinkuję w nim wszelkie dyskusje z pytaniami z innych wątków.
czwartek, 08 listopada 2007

Grupa Trzymająca Warszawskie blogi została dostrzeżona przez niszowy, nikomu szerzej nie znany serwis Gazety Wyborczej. Podano informacje o tym, że jesteśmy. I już.

Można to podziwiać tutaj.

Kompletnie nie mam pojęcia, jak na ten - powtarzam za redakcją - podserwis wejść np. ze strony głównej Gazety, czy lokalnej, warszawskiej. Kierownictwo polityczne GTWb nie ma też żadnej wiedzy na temat sprawców tego zdarzenia.

środa, 07 listopada 2007

Do mieszkańców Internertu,


w wyniku trwającej dyskusji na Forum Grupy Trzymającej Warszawskie blogi ustalono, że:
1. propozycje tematów Akcji na przyszły miesiąc zgłaszane są do końca miesiąca bieżącego;
2. głosowanie nad wyborem tematu Akcji trwa do każdego 10-ego dnia miesiąca - po czym temat jest ogłaszany uroczyście, są fanfary, strojne orszaki, werble i salwy honorowe;
3. uczestniczy Grupy Trzymającej Warszawskie blogi do 20 przygotowują swoje notki na wybrany temat;
4. notki publikowane są (mniej-więcej się da) na hura, czyli jednocześnie - każdego 20-tego dnia miesiąca. [Notki pewnie w jakiś sposób będziemy oznaczać i zgłaszać do kierownictwa politycznego GTWb];
5. wracamy do pkt 1. (i tak dalej).

Za trzy dni podamy temat Akcji. Szykujcie się.

Dodatkowo, z nieskrywaną radością informujemy, że:
a. przybywa nas;
b. GTWb otwarta jest na wszystkich, nie tylko na autorów foto-blogów;
c. GTWb otwarta jest na wszystkich, nie tylko na autorów wawa-blogów;
d. nie bierzemy odpowiedzialności;
e. w chwili obecnej nie widzimy kandydata na Ministra Blogsefry;
f. warszawa78 i arawicz nie są bliźniakami (przepraszam).

Ściskamy.

Aby dopisywanie nowych osób przebiegało szybko i sprawnie, warto swój akces do GTWb zgłaszać na naszym forum, tj.:

http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=49618

A ja lub ktoś inny będzie uzupełniał blogowe zakładki na bieżąco :)

PS. Jeśli ktoś nie posiada konta na gazeta.pl , może zgłosić swój akces na blogu, ale konto tak czy siak warto założyć, aby móc uczestniczyć w forumowych dyskusjach. Konto można błyskawicznie założyć tu:

http://tinyurl.com/39qrny

Tutaj:

http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=49618

toczy się ożywiona dyskusja na temat funkcjonowania całego projektu i warto wziąć w niej udział. Dlatego wszyscy na forum! Ja sobie poforumuję dopiero po południu, bo "dzięki" gazetowym adminom mam pewne problemy z pisaniem tam, ale Was zachęcam już teraz :)

Wszyscy na forum!

Do Ludności Internertu,


członkowie Grupy Trzymającej Warszawskie blogi (GTWb) zażarcie dyskutują nad kilkoma kwestiami organizacyjnymi. Wybór metody głosowania nad metodą głosowania mamy już dawno za sobą. To dobrze wróży projektowi.

W chwili obecnej zdradzić możemy, że z dużym prawdopodobieństwem GTWb przeprowadzać będzie jedną Akcję w miesiącu. Zaczniemy w listopadzie. Aktualnie trwają prace nad tematem pierwszej Akcji. Dogrywamy również kalendarz - pewne jest, że zostaniemy przy jego gregoriańskiej wersji. Więcej szczegółów niebawem.

Zgodnie z duchem Punktu Gie naszych Zasad oraz silną potrzebą serca w swoje szeregi przyjmujemy Blogerów z różnych miejscowości, nie tylko z Warszawy. Traktujemy ich jako daleko wysunięte przyczółki, zwiadowców, korespondentów i ambasadorów GTWb w jednym.

Zgodnie z tym samym punktem Zasad GTWb miło nam witać Blogerów prowadzących nie tylko fotoblogi. Dla pisarzy również świeci słońce. Dla malarzy, rzeźbiarzy, artystów ceramicznych, kierowców taksówek, barmanów i byłych parlamentarzystów również. Z tymi ostatnimi to chyba jednak przesada. Przepraszamy. Witamy.

Platformą wymiany myśli, pomysłów i poglądów; miejscem gdzie formują się frakcje, sekcje, dywizje i stronnictwa jest nasze Forum. Mamy tam pralkę Franię w której pierzemy swoje brudy, dlatego tu tak ładnie.

Przez pierwsze 24 godziny istnienia organu propagandowego GTWb (tj. niniejszego bloga) doliczyliśmy się ze 300 odsłon. To nas zatkało (w przenośni), bo nadal jesteśmy otwarci jak wrota stodoły.

Ściskamy.


wtorek, 06 listopada 2007

Baner do pobrania - właściwie jego kod - znajduje się w pliku txt. Otwórz go, skopiuj i wklej na swojego bloga (w polu na kod html)

Pojawi Ci się taki oto baner (107x150 pic.) z logo Grupy Trzymającej Warszawskie blogi

Do wyboru masz też mniejszą wersję 85x120 i większą 178x250Zupełna nowość w naszej kolekcji: Button 140x50 autorstwa

Bagiennego ;)

Bardzo ładnie się prezentje na blogach - polecamy.

UWAGA: użytkownicy niszowych przeglądarek - zwłaszcza Internet Explorer - proszeni są u pobranie kodów banerów z przyszpilonego wątku na Forum. Użytkownicy Firefoxa, Opery mogą pobierać kody skąd tylko chcą ;)
Archiwum
Wyniki ostatnich akcji

Valid HTML5

Poprawny CSS!