GTWb_top GTWb_top
Blog > Komentarze do wpisu

Wilanów miejsca nieodkryte - konkurs foto

Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy i Centrum Kultury Wilanów ogłosiły konkurs fotograficzny pt. "Wilanów miejsca nieodkryte"
Szanowni Państwo, 

Zapraszamy wszystkich amatorów fotografowania do udziału w konkursie "Wilanów miejsca nieodkryte". Jego celem jest zachęcenie do tego, aby skierować obiektywy aparatów na mniej znane miejsca na terenie dzielnicy Wilanów i uwiecznić ich ukryte piękno. Wielokrotnie podczas różnych konkursów fotograficznych i plastycznych na temat Wilanowa dało się zauważyć, że tematyka zgłaszanych prac sprowadzana jest najczęściej do jednego wizerunku: pałac i jego parkowe otoczenie. Tego w naszym konkursie chcielibyśmy uniknąć. Zachęcamy zatem do wypraw w mniej znane nieodkryte miejsca. Przecież Wilanów jest wyjątkowy także dzięki swoim rezerwatom przyrody, brzegom wiślanym, licznym jeziorkom, poprzecinanym polnymi drogami rozległym terenom zielonym, pozostającym na styku (w kontraście) z nowo powstającymi osiedlami i nowymi ulicami. Spojrzenie na zabudowujący się Wilanów pozwala uchwycić upływ czasu. Czy nas to zachwyca, czy nie, jesteśmy świadkami takich przeobrażeń, gdzie miejsce, które wiosną jest nieużytkiem, łąką, czy zaoranym polem, już jesienią zmienia swoje oblicze, stając się placem budowy lub zasiedlanym osiedlem mieszkaniowym. Zachęcamy uczestników konkursu do wypraw w takie miejsca, gdzie można dostrzec piękno, które - choć całkiem bliskie - umyka naszym oczom w codziennym zabieganiu. Sądzimy, że Wasze obserwacje i uwiecznione na zdjęciach spostrzeżenia, pozwolą lepiej poznać niezwykłość mniej znanych zakątków Wilanowa. Zapraszamy do rywalizacji i wspólnej zabawy 

Organizatorzy
Poniżej znajdziecie Państwo regulamin fotokonkursu oraz kartę zgłoszeniową 
Regulamin fotokonkursu
Karta zgłoszeń
Uwaga ! Prace można zgłaszać do 26 czerwca. środa, 29 kwietnia 2009
Komentarze
2009/05/04 10:44:00
nomaderro - urzędnicy zapomnieli podać. Ale ja się już dodzwoniłem i dowiedziałem. Termin jest do 26 czerwca. Zaraz dam datę w notce :-)
2009/05/04 09:55:00
a spoko, dzieki :D
2009/05/03 10:38:00
albo ja jakiś nieogarnięty jestem, albo tego tu nie ma. Kiedy jest deadline????


Dodaj komentarz

Autor:
Login lub pseudonim
Hasło (opcjonalnie)
Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP.
Treść:
Sblam! Antyspam

Valid HTML5

Poprawny CSS!